Унітаз Devit Laguna 3010110
Відео 1Фото 2 |
Devit Laguna 3010110 |
|
Гарантія від виробника 25 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Laguna 3010110
Усі ціни 11 →Компакт DEVIT LAGUNA Clean Pro 3010110 c кришкою soft-close quick-fix | 8 538 грн. |
Унітаз-компакт Clean Pro (безободковий) Devit Laguna з сидінням Quick Fix, | 14 809 грн. |
Devit Devit Laguna 3010110 413599 | 8 538 грн. |
Унитаз-компакт Devit Laguna 3010110 Clean Pro с сидением Soft Close (30101 | 8 538 грн. |
Унітаз-компакт DEVIT LAGUNA з кришкою Soft-Close (3010110) 3010110 | 8 538 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →