Душовий піддон Devit Comfort 100x100 FTR0223
Фото 3 |
Devit Comfort 100x100 FTR0223 90x90 см100x100 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Comfort 100x100 FTR0223
Усі ціни 7 →Піддон акриловий Devit Comfort 100x100 FTR0223 | 6 459 грн. |
Devit Devit Comfort FTR0223 280212 | 6 459 грн. |
Поддон Devit Comfort FTR0223 пятиугольный 100х100 см | 6 459 грн. |
Піддон душовий DEVIT COMFORT FTR0223 п'ятикутний 100х100, з сифоном | 6 459 грн. |
Душовий піддон DEVIT Comfort 100х100 п'ятикутний FTR0223 | 6 459 грн. |
Душовий піддон DEVIT Comfort 100х100 п'ятикутний FTR0223 | 10 809 грн. |
Душовий піддон Devit Comfort 1000 х 1000 х 55 мм з сифоном (FTR0223) | 6 459 грн. |
Модификації Devit Comfort 100x100 FTR0223
Ціни на Devit Comfort 100x100 FTR0223 |
---|---|---|---|---|
Devit Comfort 90x90 FTR0123 | від 5 699 грн. | 11 пропозицій | ||
Devit Comfort 100x100 FTR0223 | від 6 459 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →