Унітаз Devit Comfort New 3120123
Devit Comfort New 3120123 |
|
Гарантія від виробника 25 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Comfort New 3120123
Усі ціни 6 →Унітаз підвісний Devit Comfort New 3120123 із сидінням Soft Close | 7 000 грн. |
Devit Devit Comfort New 3120123 356475 | 4 404 грн. |
Підвісний унітаз Devit COMFORT NEW 3120123 | 7 000 грн. |
Унитаз подвесной Devit Comfort New 3120123 с сидением Soft Close 356475 | 4 404 грн. |
Унитаз подвесной DEVIT Comfort New 3120123 с крышкой soft-close | 7 000 грн. |
Devit Devit Comfort New 3120123 без крышки | 8 517 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →