Душовий піддон Devit Comfort 90x90 FTR2123
Фото 3 |
Devit Comfort 90x90 FTR2123 90x90 см100x100 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Comfort 90x90 FTR2123
Усі ціни 10 →Душовий піддон Devit Comfort 90x90 FTR2123 | 5 319 грн. |
Devit Devit Comfort FTR2123 280246 | 5 319 грн. |
Піддон для душової кабіни DEVIT Comfort 90x90x5.5см квадратний акриловий і | 5 319 грн. |
Піддон DEVIT COMFORT душовий, квадрат., 90х90, з сифоном FTR2123 | 5 319 грн. |
Поддон Devit Comfort FTR2123 квадратный 90х90 см | 5 319 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Devit Comfort 90x90 FTR2123
Ціни на Devit Comfort 90x90 FTR2123 |
---|---|---|---|---|
Devit Comfort 90x90 FTR2123 | від 5 219 грн. | 10 пропозицій | ||
Devit Comfort 100x100 FTR2223 | від 3 792 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →