Душовий піддон Devit Comfort 120x80 FTR2323
Devit Comfort 120x80 FTR2323 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Comfort 120x80 FTR2323
Усі ціни 12 →Піддон Devit Comfort 120х80 FTR2323 | 6 659 грн. |
Devit Devit Comfort FTR2323 280247 | 6 659 грн. |
Піддон для душової кабіни DEVIT Comfort 120x80x5.5см прямокутний акриловий | 6 659 грн. |
Піддон душовий Devit Comfort 120x80x5,5см з сифоном (FTR2323) | 6 529 грн. |
Душовий піддон DEVIT Comfort 120х80 прямокутний FTR2323 | 6 659 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →