Душовий піддон Devit Comfort 90x90 FTR0123
Фото 3 |
Devit Comfort 90x90 FTR0123 90x90 см100x100 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Comfort 90x90 FTR0123
Усі ціни 11 →Піддон Devit Comfort 90х90 см FTR0123 FTR012 | 5 699 грн. |
Devit Devit Comfort FTR0123 280211 | 5 699 грн. |
Піддон для душової кабіни DEVIT Comfort 90x90x5.5см п'ятикутний акриловий | 5 699 грн. |
Піддон душовий Devit Comfort 90x90x5,5см з сифоном (FTR0123) | 9 189 грн. |
Душовий піддон DEVIT Comfort 90х90 п'ятикутний FTR0123 | 5 699 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Devit Comfort 90x90 FTR0123
Ціни на Devit Comfort 90x90 FTR0123 |
---|---|---|---|---|
Devit Comfort 90x90 FTR0123 | від 5 699 грн. | 11 пропозицій | ||
Devit Comfort 100x100 FTR0223 | від 6 459 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →