Ванна Devit Comfort Bath 180x80 см центральний злив
Devit Comfort 180x80 18080345 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Comfort Bath 180x80 см центральний злив
Ванна акрилова Devit Comfort 180x80 18080345 | 14 949 грн. |
Акрилова ванна Devit Comfort 180x80 (колір-білий) 18080345 18080345 | 14 659 грн. |
Ванна акрилова Devit Comfort 180x80 18080345 | 14 949 грн. |
Модификації Devit Comfort Bath
Ціни на Devit Comfort Bath |
---|---|---|---|---|
Devit Comfort Bath 170x75 см | від 8 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Devit Comfort Bath 170x75 см центральний злив | від 13 979 грн. | 3 пропозиції | ||
Devit Comfort Bath 180x80 см | від 12 969 грн. | 7 пропозицій | ||
Devit Comfort Bath 180x80 см центральний злив | від 14 659 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →