Дриль-шурупокрут DeWALT DCD701N
Відео 30Фото 8 |
DeWALT DCD701N акк. 2 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
Легка і потужна дриль-шупуповерт з високим максимальним крутним моментом і надійним необслуговуваним електродвигуном. Позиціонується як професійний електроінструмент, призначений для виконання значних обсягів ремонтних, монтажно-демонтажних, оздоблювальних і будівельних робіт. Це модель обладнана металевим планетарним редуктором і безколекторним двигуном. Такий тип електричного приводу відрізняється високою енергоефективністю, підвищеною надійністю і стійкістю до перевантажень, що може бути принципово важливо при високій інтенсивності робіт.
Є система електронного регулювання швидкості обертання патрона, яка залежить від глибини натискання кнопки куркового вимикача. Двошвидкісний редуктор дрилі-шурупокрута DeWALT DCD701N забезпечує два робочих режими для різних типів робіт. Перший (0-425 об/хв) використовується для операцій завертання/відвернення шурупів, гвинтів, саморізів і інших різьбових кріплень. В такому режимі інструмент здатний розвивати значну максимальне зусилля до 57 Нм, яке може бути обмежена 15-ступінчастою муфтою. Друга швидкість (0-1500 об/хв) необхідна для енергійного свердління металів, будь-яких порід дерева, полімерів і полімер-композитів. Передбачений електричний гальмо двигуна, зручний перемикач реверса і LED-підсвічування місця роботи. Інструмент поставляється без акумуляторних батарей, зарядного пристрою та кейса.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Купити DeWALT DCD701N
Усі ціни 21 →DeWALT DCD701N | 4 199 грн. |
Акумуляторний дриль-шуруповерт DeWALT DCD701N безщітковий, без акб і з/п | 4 199 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторний безщітковий DeWALT DCD701N (без АКБ і ЗП) | 4 199 грн. |
Акумуляторний дриль-шуруповерт DeWALT DCD701N (12 В, без АКБ, 57.5 Н*м) | 4 200 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт DeWalt (DCD701N) - без аккумулятора и заря | 4 199 грн. |
Модификації DeWALT DCD701N
Ціни на DeWALT DCD701N |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCD701D2 | від 7 002 грн. | 35 пропозицій | ||
DeWALT DCD701N | від 4 199 грн. | 21 пропозиція |