Дриль-шурупокрут Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5006
Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5006 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSR 18V-50 Professional 06019H5006
Усі ціни 15 →Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch GSR 18V-50 Professional SOLO 06019H5 | 3 599 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch GSR 18V-50 Professional, без акб 0601 | 4 570 грн. |
Бесщеточная аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch Professional GSR 18V-50 | 4 570 грн. |
Шурупокрут BOSCH GSR 18V-50 (без АКБ) 06019H5006 | 4 569 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch GSR 18V-50 Professional, без акб 0601 | 4 570 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →