Шабельна пила Metabo SSEP 18 LTX BL MVT 602258810
Відео 2Фото 6 |
Metabo SSEP 18 LTX BL MVT 602258810 |
|
Модель 602258850 поставляється без аксесуарів, модель 602258840 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою, але з кейсом, в комплекті моделі 602258810 два аку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SSEP 18 LTX BL MVT 602258810
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSEP 18 LTX BL MVT у MetaBox із 2 акб Li | 22 999 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSEP 18 LTX BL MVT, 2 акб 18 В LiHD 8.0 | 22 999 грн. |
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSEP 18 LTX BL MVT +2 АКБ 8 Аг із ЗП у к | 32 438 грн. |
Акумуляторна сабельна пила Metabo SSEP 18 LTX BL MVT (18 В, 2х8 А*год, 32 | 22 999 грн. |
Пила шабельна акумуляторна Metabo SSEP 18 LTX BL MVT 18V + два акумулятори | 22 999 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo SSEP 18 LTX BL MVT 602258810
Ціни на Metabo SSEP 18 LTX BL MVT 602258810 |
---|---|---|---|---|
Metabo SSEP 18 LTX BL MVT 602258850 | від 12 999 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo SSEP 18 LTX BL MVT 602258810 | від 22 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo SSEP 18 LTX BL MVT 602258840 | від 13 998 грн. | 7 пропозицій |