Біти / торцеві голівки TOPTUL GDAD3201
TOPTUL GDAD3201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GDAD3201
Усі ціни 8 →Набор инструмента Toptul 1/2" 32ед. 6РТ (GDAD3201) | 5 519 грн. |
Набір головок торцевих ударних TOPTUL 1/2" 8-32мм 32шт (GDAD3201) | 5 519 грн. |
Набор инструментов TOPTUL GDAD3201 | 5 519 грн. |
Набор торцевых головок ударных TOPTUL 1/2 8-32мм 32ед. короткие+длинные GD | 5 519 грн. |
Набор торцевых головок ударных TOPTUL 1/2" 8-32мм 32ед. короткие+длинные G | 5 519 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок TOPTUL GDAD3201:
- Торцеві головки короткі: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 32 мм
- Торцеві головки довгі: 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 24, 25 27, 30, 32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →