Циркулярна пила DeWALT DWS520K
Відео 2Фото 5 |
DeWALT DWS520K |
|
Модель DWS520K поставляється з звичайним кейсом без шини, в комплекті DWS520KR звичайний кейс і шина, в комплекті DWS520KT кейс TSTAK без шини, а в комплекті DWS520KTR є кейс TSTAK і шина
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DWS520K
Пила погружна DeWalt DWS520K | 17 555 грн. |
Пила погружная DeWALT DWS520K | 19 999 грн. |
Занурювальна дискова пила DeWalt DWS520K | 22 110 грн. |
Відеоогляди
Модификації DeWALT DWS520K
Ціни на DeWALT DWS520K |
---|---|---|---|---|
DeWALT DWS520KT | від 20 670 грн. | 21 пропозиція | ||
DeWALT DWS520KTR | від 20 725 грн. | 1 пропозиція | ||
DeWALT DWS520K | від 17 555 грн. | 3 пропозиції |