Циркулярна пила Bosch GKT 55 GCE Professional 0601675000
Відео 5Фото 10 |
Bosch GKT 55 GCE Professional 0601675000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GKT 55 GCE Professional 0601675000
Усі ціни 7 →Занурювальна пила Bosch GKT 55 GCE 0601675000 | 28 678 грн. |
Погружная пила Bosch GKT 55 GCE Professional 0601675000 | 16 995 грн. |
Погружная пила Bosch Professional GKT 55 GCE 0601675000 | 28 678 грн. |
Занурювальна пила Bosch GKT 55 GCE Professional 0601675000 | 28 678 грн. |
BOSCH GKT 55 GCE | 28 678 грн. |
Bosch GKT 55 GCE Professional 0601675000 | 21 240 грн. |
Bosch GKT 55 GCE Professional 0601675000 | 21 771 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GKT 55 GCE Professional 0601675000
Ціни на Bosch GKT 55 GCE Professional 0601675000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GKT 55 GCE Professional 0601675000 | від 16 995 грн. | 8 пропозицій | ||
Bosch GKT 55 GCE Professional 0601675001 | від 12 572 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GKT 55 GCE Professional 0601675002 | від 24 560 грн. | 4 пропозиції |