Ящик для інструменту Intertool BX-4017
Фото 15 |
Intertool BX-4017 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Купити Intertool BX-4017
Усі ціни 12 →Многофункциональный органайзер для метизов Intertool BX-4017 17", 435х235х | 1 102 грн. |
Органайзер багатофункціональний Intertool 17" 435х235х300мм (BX-4017) | 1 169 грн. |
Intertool Intertool BX-4017 116674 | 1 299 грн. |
Органайзер багатофункціональний для металовиробів 17" 435x235x30 мм INTERT | 1 299 грн. |
Intertool Многофункциональный органайзер Intertool 17", 435*235*300мм (BX- | 1 180 грн. |
Організуйте своє робоче місце
Intertool BX - 4017-не зовсім ящик для інструменту. Це, скоріше, великий органайзер у формі ящика. Він має 435 мм в ширину, 300 мм у висоту і 235 мм — в глибину. Всі відсіки, крім самого верхнього, який знаходиться під кришкою, призначені для зберігання дрібних елементів. Пластик, з якого зроблені кофр і його внутрішні елементи, средненького якості, тому упускати ящик або вставати на нього ногами точно не варто. Верхня кришка замикається одним пластиковим замком, а передня — двома.
Кожному виду дріб'язку-свій відсік
Тільки один відсік не має перегородок. Всі інші розбиті на безліч невеликих осередків (їх загальна кількість становить 64 штуки). Більшість з них знаходиться в чотирьох висувних секціях. Кожна така секція-це лоток розміром 395х185 мм з осередками глибиною 35 мм.вони зазвичай приховані за передньою панеллю, але висовуються, коли вам потрібно щось дістати і покласти. Дріб'язок, до якої потрібен швидкий доступ, можна покласти в два органайзера на кришці.
Кращий спосіб зберігати дрібниця
Органайзер Intertool BX - 4017 підійде комусь, на зразок фахівців з електрики або інших майстрів, які зберігають велику кількість різноманітних гвинтиків, болтиків, гайок, радіодеталей, запобіжників, кембриків, клем та іншої дрібниці, необхідної для роботи. Для більшого інструменту потрібно купити і ящик побільше. Варто відзначити, що даний органайзер носити з собою не дуже зручно. Він і сам по собі досить важкий (3.7 кг) через велику кількість внутрішніх коробок, а в заповненому стані-тим більше. Єдина ручка знаходиться на кришці. Для перенесення повного ящика хотілося б вхопитися двома руками за його боки, але там немає ні ручок, ні хоча б виступів під пальці. Тому даний ящик варто розглядати в якості стаціонарного шафки для будинку або майстерні, а не органайзера для роботи На виїзді.