Литий диск Dezent TA 7,5x17/5x114,3 ET38 DIA71,6
Відео 1Фото 7 | від 7 561 до 10 020 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Dezent TA 119
Характеристики
Dezent TA 7,5x17/5x114,3 ET38 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TA 7,5x17/5x114,3 ET38 DIA71,6
Сортувати
Dezent TA R17 W7.5 PCD5x114,3 ET38 DIA71.6 Silver | 8 001 грн. |
Dezent TA DARK - Schwarz Frontpoliert (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET38 DIA71.6) | 9 199 грн. |
Dezent TA (7.5J x 17 5x114.3 ET38 DIA71.6) Silver На замовлення з Європи. | 10 020 грн. |
Dezent TA R17 W7.5 PCD5x114.3 ET38 DIA71.6 Black Front Polished TTA70BP38 | 8 936 грн. |
Dezent TA W7.5 R17 PCD5x114.3 ET38 DIA71.6 Silver | 8 948 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі