Литий диск Dezent TX 7,5x17/5x112 ET37 DIA66,6
Відео 1Фото 43 | від 4 861 до 7 797 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Dezent TX 141
Характеристики
Dezent TX 7,5x17/5x112 ET37 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TX 7,5x17/5x112 ET37 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Dezent TX R17 W7.5 PCD5x112 ET37 DIA66.6 (matt graphite) 10008 | 5 317 грн. |
Dezent TX R17 W7.5 PCD5x112 ET37 DIA66.6 Silver | 7 797 грн. |
DEZENT TX 7,5x17/5x112 D66,6 ET37 Graphite | 5 213 грн. |
Dezent TX (R17 W7.5 PCD5x112 ET37 DIA66.6) graphite matt | 5 069 грн. |
Диски Dezent TX 7,5x17 5x112 ET37 DIA66,6 (matt graphite) | 4 861 грн. |
Dezent TX matt graphite (R17 W7.5 PCD5x112 ET37 DIA66.6) | 5 644 грн. |
Dezent TX (7.5J x 17 5x112 ET37 DIA66.6) Graphite Matt | 5 262 грн. |
Литі диски Dezent TX R17 W7.5 PCD5x112 ET37 DIA66.6 (matt graphite) | 5 536 грн. |
Dezent TX R17 W7.5 PCD5x112 ET37 DIA66.6 MATT GRAPHITE | 7 797 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі