Литий диск Dezent TY 6,5x17/5x100 ET48 DIA57,1
Відео 2Фото 20 | від 6 619 до 8 188 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Dezent TY 155
Характеристики
Dezent TY 6,5x17/5x100 ET48 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TY 6,5x17/5x100 ET48 DIA57,1
Сортувати
Dezent TY R17 W6.5 PCD5x100 ET48 DIA57.1 Silver | 6 619 грн. |
Dezent TY GRAPHITE - Graphite Matt (R17 W6.5 PCD5x100 ET48 DIA57.1) | 7 699 грн. |
Dezent TY Graphite matt R17 W6.5 PCD5x100 ET48 DIA57.1 | 8 188 грн. |
Диски Dezent TY 6,5x17 5x100 ET48 DIA57,1 (matt graphite) (1001889863) | 7 107 грн. |
Dezent TY R17 W6.5 PCD5x100 ET48 DIA57.1 MATT GRAPHITE | 6 619 грн. |
Диски DEZENT TY graphite R17 W6,5 PCD5x100 ET48 DIA57,1 ID314556 | 7 113 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі