Литий диск Platin P 58 7x17/5x100 ET46 DIA63,4
Відео 3Фото 13 | від 6 512 до 7 774 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації Platin P 58 30
Характеристики
Platin P 58 7x17/5x100 ET46 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Platin P 58 7x17/5x100 ET46 DIA63,4
Сортувати
Platin P 58 (7J x 17 5x100 ET46 DIA63.4) Black Matt На замовлення з Європи | 7 356 грн. |
Platin P58 W7.0 R17 PCD5x100 ET46 DIA63.4 Silver | 7 728 грн. |
Platin P 58 (7J x 17 5x100 ET46 DIA63.4) Silver На замовлення з Європи. | 6 688 грн. |
Platin P 58 (7J x 17 5x100 ET46 DIA63.4) Black На замовлення з Європи. | 6 512 грн. |
Platin P58 W7.0 R17 PCD5x100 ET46 DIA63.4 BM | 7 774 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі