Литий диск Diewe Cavo 9x20/5x120 ET35 DIA72,6
Фото 6 | від 15 949 до 25 009 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Diewe Cavo 47
Характеристики
Diewe Cavo 9x20/5x120 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diewe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diewe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Diewe Cavo 9x20/5x120 ET35 DIA72,6
Сортувати
Diewe Wheels Cavo R20 W9 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Black | 18 630 грн. |
DIEWE WHEELS CAVO PLATIN S - Anthracite Glanz (R20 W9.0 PCD5x120 ET35 DIA7 | 17 199 грн. |
Diewe Cavo PLS R20 W9.0 PCD5x120 ET35 DIA72.6 | 23 800 грн. |
Diewe Wheels Cavo R20 W9 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Grey 820GR-5120A35726 | 18 527 грн. |
Diewe Wheels Cavo R20 W9 PCD5x120 ET35 DIA72.6 Grey | 19 171 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі