Візочок FreeOn Solo
Відео 3Фото 11 |
FreeOn Solo
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Всі характеристики
Купити FreeOn Solo
Усі ціни 6 →Коляска FreeOn Solo Pistachio-Black (44398) | 4 260 грн. |
Коляска для дитини FreeON SOLO Pistachio-Black | 4 484 грн. |
Коляска FreeON Solo 48617 Чорно-білий (2000989730996) | 4 299 грн. |
Візок FreeON SOLO Pistachio-Black | 4 133 грн. |
Дитяча прогулянкова коляска FreeON SOLO Pistachio Black книжка система скл | 4 484 грн. |
Коляска FreeON Solo 48617 Чорно-білий (2000989730996) | 4 729 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →