Литий диск DISLA 608 7x16/5x120 ET38 DIA65,1
Фото 4 | від 3 087 до 3 934 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації DISLA 608 8
Характеристики
DISLA 608 7x16/5x120 ET38 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DISLA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DISLA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DISLA 608 7x16/5x120 ET38 DIA65,1
Сортувати
Диски Disla Evolution 7x16 5x120 ET38 DIA65,1 (silver) | 3 197 грн. |
Disla Evolution (R16 W7.0 PCD5x120 ET38 DIA65.1) silver | 3 107 грн. |
Disla Evolution 7x16 5x120 ET38 DIA65.1 S | 3 230 грн. |
Disla Disla Evolution 7x16 5x120 ET38 DIA65.1 S | 3 169 грн. |
Disla Evolution 608 S R16 W7.0 PCD5x120 ET38 DIA65.1 | 3 934 грн. |
Disla Evolution (R16 W7 PCD5x120 ET38 DIA65,1) 15662 | 3 087 грн. |
Диск Disla Evolution 7x16 5x120 ET38 DIA65.1 S | 3 517 грн. |
Закрити
Схожі