Литий диск DISLA 610 7x16/4x108 ET38 DIA67,1
Фото 6 | від 2 932 до 4 020 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації DISLA 610 17
Характеристики
DISLA 610 7x16/4x108 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DISLA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DISLA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DISLA 610 7x16/4x108 ET38 DIA67,1
Сортувати
Диски Disla Mirage 7x16 4x108 ET38 DIA67,1 (BD) | 3 171 грн. |
Disla Mirage (R16 W7.0 PCD4x108 ET38 DIA67.1) silver | 2 932 грн. |
Disla Mirage 7x16 4x108 ET38 DIA67.1 S | 3 230 грн. |
Disla Mirage 7x16 4x108 ET38 DIA67.1 S | 3 315 грн. |
Disla Mirage 610 S R16 W7.0 PCD4x108 ET38 DIA67.1 | 3 934 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі