Литий диск Angel Mirage 610 7x16/4x108 ET38 DIA67,1
від 3 022 до 3 420 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Angel Mirage 610 7
Характеристики
Angel Mirage 610 7x16/4x108 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Angel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Angel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Angel Mirage 610 7x16/4x108 ET38 DIA67,1
Сортувати
Литые диски Angel Mirage R16 W7 PCD4x108 ET38 DIA67.1 (silver) 1001186593 | 3 288 грн. |
Angel Mirage 610 7x16 4x108 ET38 DIA67.1 S | 3 133 грн. |
Диски Angel Mirage 7x16 4x108 ET38 DIA67,1 (silver) | 3 117 грн. |
Angel Mirage 610 (R16 W7.0 PCD4x108 ET38 DIA67.1) BD | 3 022 грн. |
Angel Mirage 610 7x16 4x108 ET38 DIA67.1 S | 3 240 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі