Змішувач Domino Prestige DPS-101 (000022585)
Фото 7 |
Domino Prestige DPS-101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domino Prestige DPS-101
Усі ціни 12 →Змішувач для умивальника одноважільний DOMINO PRESTIGE DPS-101 хром силумі | 797 грн. |
Смеситель для умывальника Domino Prestige DPS-101 | 652 грн. |
Domino Змішувач для умивальника DOMINO PRESTIGE DPS-101 | 657 грн. |
Змішувач для раковини DOMINO PRESTIGE DPS-101 000022585 | 797 грн. |
Змішувач для умивальника DOMINO PRESTIGE DPS-101 На Гайці | 854 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →