Змішувач Domino Alicante DAA-401 (000024615)
Фото 6 |
Domino Alicante DAA-401 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domino Alicante DAA-401
Усі ціни 13 →Змішувач для умивальника одноважільний DOMINO ALICANTE DAA-401 хром силумі | 645 грн. |
Domino Змішувач для умивальника DOMINO ALICANTE DAA-401 | 654 грн. |
Змішувач для раковини DOMINO ALICANTE DAA-401 000024615 | 645 грн. |
Змішувач для умивальника DOMINO ALICANTE DAA-401 97949003041925530 | 645 грн. |
Смеситель для умывальника Domino Alicante DAA-401 000024615 | 548 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →