Плита Domotec MS 5531 чорний
Domotec MS 5531 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS 5531 чорний
Усі ціни 21 →Електроплита портативна Domotec MS-5531 1000W спіральна сірий TRG-186488 | 640 грн. |
Електроплита Domotec MS 5531 із широкою спіраллю 1000 Вт | 714 грн. |
Електроплита Domotec MS-5531. TV-441 Колір: сірий | 565 грн. |
Спіральна плита Domotec MS-5531 1000 Вт | 732 грн. |
Плита електрична настільна одноконфорна з широкою спіраллю Domotec MS 5531 | 730 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →