Плита Domotec MS 5801
Фото 3 |
Domotec MS 5801 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS 5801
Усі ціни 77 →Механічна електроплита DOMOTEC MS-5801 - PRO01. Плита (Настільна) 1000ВТ | 349 грн. |
Механічна електроплита DOMOTEC MS-5801 - PRO01. Плита (Настільна) 1000ВТ | 349 грн. |
Електроплита Domotec MS 5801 на 1 конфорку спіральна | 575 грн. |
Електроплита DOMOTEC MS-5801 — PRO01. Плита (Настільна) 1000 Вт | 340 грн. |
Механічна Електроплита DOMOTEC MS-5801 — PRO01. Плита (Настільна) 1000 Вт | 339 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →