Плита Domotec MS 5842 серый
Domotec MS 5842 2020 год |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Domotec 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Domotec.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Domotec MS 5842 серый
Все цены 49 →Кухонна інфрачервона електроплита Domotec MS 5842 Електрична настільна пли | 2 020 грн. |
Кухонна електрична Інфрачервона плита Domotec MS-5842 настільна побутова Е | 1 550 грн. |
Електроплита інфрачервона однокомфорочная 2000W Domotec MS-5842 S | 1 457 грн. |
Інфрачервона електроплита Domotec MS-5842 2000 Вт | 1 538 грн. |
Плита інфрачервона Domotec MS-5842 на 1 конфорку, потужна настільна електр | 1 249 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →