Заглибний насос Dongyin 777355
Dongyin 777355 поплавковий вимикач |
|
Забір води-нижній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 777355
Усі ціни 11 →Dongyin насос с нижним забором воды 1.1кВт H 92 +поплавок (777355) | 7 407 грн. |
Насос Dongyin 1.1кВт. 33л /хв. ?100мм. 777355 | 7 620 грн. |
Насос відцентровий Dongyin 1.1кВт H 92(65)м Q 55(33)л/хв d100мм (777355) | 7 620 грн. |
Dongyin Насос с нижним забором воды Dongyin 1.1кВт H 92(65)м Q 55(33)л/мин | 7 620 грн. |
Насос Dongyin 777355 з нижнім забором води 1.1кВт H 92(65)м Q 55(33)л/хв Ø | 7 434 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Dongyin 777355
Ціни на Dongyin 777355 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 777352 | від 4 679 грн. | 4 пропозиції | ||
Dongyin 777353 | від 5 254 грн. | 15 пропозицій | ||
Dongyin 777354 | від 5 908 грн. | 15 пропозицій | ||
Dongyin 777355 | від 6 584 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →