Заглибний насос Dongyin 777352
Dongyin 777352 поплавковий вимикач |
|
Забір води-нижній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 777352
Насос Dongyin 777352 з нижнім забором води 0.37кВт H 42(30)м Q 55(33)л/хв | 5 284 грн. |
Колодязний насос DONGYIN 0.37кВт H 42(30)м Q 55(33)л/мин Ø100мм+поплавок 7 | 5 416 грн. |
Dongyin Насос с нижним забором воды Dongyin 0.37кВт H 42(30)м Q 55(33)л/ми | 5 416 грн. |
Свердловинний насос Dongyin 0.37кВт H 42(30)м Q 55(33)л/хв Ø100мм+поплавец | 4 679 грн. |
Модификації Dongyin 777352
Ціни на Dongyin 777352 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 777352 | від 4 679 грн. | 4 пропозиції | ||
Dongyin 777353 | від 5 254 грн. | 15 пропозицій | ||
Dongyin 777354 | від 5 908 грн. | 15 пропозицій | ||
Dongyin 777355 | від 6 584 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →