Заглибний насос Dongyin 777365
Dongyin 777365 поплавковий вимикач |
|
Забір води-нижній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 777365
Усі ціни 11 →Насос с нижним забором воды Dongyin 1.1кВт H 71 + поплавок (777365) | 6 881 грн. |
Насос Dongyin 1.1кВт. 66л /хв. ?100мм. 777365 | 7 079 грн. |
Насос з нижнім забіром води Dongyin 1.1кВт H 71(54)м Q 100(66)л/хв d100мм | 7 079 грн. |
Насос Dongyin 777365 з нижнім забором води 1.1кВт H 71(54)м Q 100(66)л/хв | 6 906 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Dongyin 1.1кВт H 71(54) + поплавок (7773 | 7 079 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Dongyin 777365
Ціни на Dongyin 777365 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 777363 | від 4 768 грн. | 15 пропозицій | ||
Dongyin 777364 | від 6 079 грн. | 14 пропозицій | ||
Dongyin 777365 | від 6 116 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →