Заглибний насос Dongyin 777353
Dongyin 777353 поплавковий вимикач |
|
Забір води-нижній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 777353
Усі ціни 15 →Свердловинний відцентровий насос Dongyin 0.55 кВт 55 л/хв 10 м кабель + по | 6 081 грн. |
Насос с нижним забором воды Dongyin 0.55кВт H 57(40)м Q 55(33)л/мин +попла | 5 910 грн. |
Насос Dongyin 0.55кВт. 33л /хв. ?100мм. 777353 | 6 081 грн. |
Насос відцентровий Dongyin 0.55кВт H 57(40)м Q 55(33)л/хв d100мм (777353) | 6 081 грн. |
Dongyin Dongyin 4SNM2/8 (777353) 777353 | 6 081 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Dongyin 777353
Ціни на Dongyin 777353 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 777352 | від 4 679 грн. | 4 пропозиції | ||
Dongyin 777353 | від 5 254 грн. | 15 пропозицій | ||
Dongyin 777354 | від 5 908 грн. | 15 пропозицій | ||
Dongyin 777355 | від 6 584 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →