Заглибний насос Dongyin 777364
Dongyin 777364 поплавковий вимикач |
|
Забір води-нижній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 777364
Усі ціни 14 →Свердловинний відцентровий насос Dongyin 0.75 кВт 100 л/хв 10 м кабель + п | 6 253 грн. |
Насос с нижним забором воды Dongyin 0.75кВт H 53(39)м Q 100(66)л/мин +попл | 6 079 грн. |
Насос Dongyin 0.75кВт. 66л /хв. ?100мм. 777364 | 6 253 грн. |
Насос відцентровий Dongyin 0.75кВт H 53(39)м Q 100(66)л/хв d100мм (777364) | 6 253 грн. |
Dongyin Dongyin 4SNM4/6 (777364) 777364 | 6 253 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Dongyin 777364
Ціни на Dongyin 777364 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 777363 | від 4 768 грн. | 15 пропозицій | ||
Dongyin 777364 | від 6 079 грн. | 14 пропозицій | ||
Dongyin 777365 | від 6 116 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →