Зимова шина Premiorri ViaMaggiore 195/65 R15 91T
Відео 22Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Premiorri ViaMaggiore 195/65 R15 91T 195/65 R15 91 H 195/65 R15 91 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Premiorri 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Premiorri.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Premiorri ViaMaggiore 195/65 R15 91T
Усі ціни 30 →Шина Premiorri ViaMaggiore 195/65 R15 91T | 1 466 грн. |
Premiorri ViaMaggiore 195/65 R15 91T | 1 574 грн. |
Premiorri ViaMaggiore (195/65R15 91T) | 1 501 грн. |
Premiorri ViaMaggiore 195/65 R15 91T | 1 657 грн. |
Зимние шины Premiorri ViaMaggiore 195/65 R15 91T 278877 | 1 484 грн. |
ще 20 пропозицій
15 4 12 13 |
купував у листопаді 23 роки. Вибір стояв між нашим виробником і китаєм, оскільки поїздки не дуже далекі, зупинився на цій. Вже стиг перевірити в снігу, йде добре, гребе. У каші теж не погано, машину тримає не зносити. Від на льоду трохи гірше, але цеж не шипування. Гума м'яка, не знаю на скільки буде довго ходити, на сухому асфальті шумна. Балансувалась без проблем Свіжа гума 23 року, м'яка, хороший протектор. На сухій дорозі шуміти Сергій : користуюся Premiorri ViaMaggiore 195/65 R15 91T кілька місяців |
Нормальна гума, Непогано на снігу На мокрому асфальті дуже погано зупинити авто! користуюся Premiorri ViaMaggiore 195/65 R15 91T більше року |
Дуже багато прочитав про те, що люди пишуть про цю гуму ... І тепер після того як я придбав її і обкотал гума м'яка (хтось писав що дубова моя порада зробіть діагностику ходової) на мокрому і сухому асфальті притензій немає, дорогу тримає добре, її коник це мокрий сніг гребе відмінно. Буду короткий гума на 5 Вкочаний сніг і лід не її стехія. Панове це ж не шипування. |
Показано 3 з 47 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Premiorri ViaMaggiore 195/65 R15 91T
Ціни на Premiorri ViaMaggiore 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Premiorri ViaMaggiore 195/65 R15 91H | від 1 980 грн. | 1 пропозиція | ||
Premiorri ViaMaggiore 195/65 R15 91T | від 1 443 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →