Литий диск Zorat BK473 6,5x15/5x139,7 ET40 DIA98,5
від 3 444 до 4 246 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):98.5 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Zorat BK473 11
Характеристики
Zorat BK473 6,5x15/5x139,7 ET40 DIA98,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK473 6,5x15/5x139,7 ET40 DIA98,5
Сортувати
Литые диски ZW BK473 R15 W6.5 PCD5x139.7 ET40 DIA98.5 (BP) 1002508556 | 3 609 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK473 R15 W6.5 PCD5x139,7 ET40 DIA98.5 BP | 3 739 грн. |
ZW BK473 6,5x15/5x139,7 D98,5 ET40 BP | 3 665 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK473 (R15 W6.5 PCD5x139.7 ET40 DIA98.5) BP | 4 068 грн. |
ZW BK473 (R15 W6.5 PCD5x139.7 ET40 DIA98.5) BP | 3 715 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі