Струни Dunlop Marcus Miller Bass Super Bright 45-125
Dunlop Marcus Miller Bass Super Bright 45-125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Marcus Miller Bass Super Bright 45-125
Струна для гітар Набір струн Dunlop DBMMS45125 Marcus Miller Bass Super Br | 1 923 грн. |
Струна для гитар Набор струн Dunlop DBMMS45125 Marcus Miller Bass Super Br | 1 924 грн. |
Струни для бас-гітари Dunlop DBMMS45125 Marcus Miller Super Bright Bass 5 | 1 860 грн. |
Dunlop DBMMS45125 Marcus Miller Super Bright (45-125) | 1 923 грн. |
Струни для бас-гітари DUNLOP DBMMS45125 MARCUS MILLER SUPER BRIGHT BASS ST | 1 923 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →