Літня шина Dunlop Sport Maxx RT 2 275/45 R20 110Y
Відео 9Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Dunlop Sport Maxx RT 2 275/45 R20 110Y 275/45 R20 110 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Sport Maxx RT 2 275/45 R20 110Y
Усі ціни 25 →Шина Dunlop SP Sport MAXX RT 2 275/45 R20 110Y XL | 7 788 грн. |
Dunlop Sport Maxx RT2 SUV 275/45 R20 110Y XL | 7 584 грн. |
Dunlop Sport Maxx RT2 SUV 275/45 R20 110Y XL | 7 150 грн. |
Dunlop Sport MAXX RT2 SUV 275/45 R20 110Y XL | 6 744 грн. |
Dunlop SP Sport Maxx RT2 SUV (275/45R20 110Y) | 7 713 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Dunlop Sport Maxx RT 2 275/45 R20 110Y
Ціни на Dunlop Sport Maxx RT 2 275/45 R20 110Y |
---|---|---|---|---|
Dunlop Sport Maxx RT 2 275/45 R20 110Y | від 6 744 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →