Литий диск Ronal R71 8,5x20/5x112 ET52 DIA66,6
Фото 46 | від 10 120 до 14 858 грн. Порівняти ціни 30 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):52 мм |
Модифікації Ronal R71 13
Характеристики
Ronal R71 8,5x20/5x112 ET52 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R71 8,5x20/5x112 ET52 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Ronal R71 R20 W8.5 PCD5x112 ET52 DIA66.6 (platinum silver) 100 | 10 667 грн. |
Диски Ronal R71 8,5x20 5x112 ET52 DIA66,6 (orbit grey matt machined face) | 11 665 грн. |
Ronal R71 (R20 W8.5 PCD5x112 ET52 DIA66.5) | 11 738 грн. |
Ronal R71 8.5x20 5x112 ET52 DIA66.5 Gray | 10 120 грн. |
Ronal R71 Orbit Grey Matt Frontkopiert (R20 W8.5 PCD5x112 ET52 DIA66.6) | 12 199 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі