Літня шина Toyo Proxes Sport 275/45 R20 110Y
Відео 26Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Toyo Proxes Sport 275/45 R20 110Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyo Proxes Sport 275/45 R20 110Y
Усі ціни 24 →Шина Toyo Proxes Sport 275/45 R20 110Y XL | 7 951 грн. |
Toyo Proxes Sport SUV 275/45 R20 110Y XL | 8 100 грн. |
Toyo Proxes Sport (275/45R20 110Y) | 8 943 грн. |
Toyo Proxes Sport SUV 275/45 R20 110Y XL | 7 330 грн. |
Летние шины Toyo Proxes Sport 275/45 ZR20 110Y XL 1001201699 | 8 485 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →