Біде Duravit D-Code 224110 (2241100002)
Duravit D-Code 224110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit D-Code 224110
Duravit D-Code Біде підлогове 360 x 560 мм 22411000002 | 3 396 грн. |
Біде на підлогу DURAVIT D-Code біле 22411000002 | 7 301 грн. |
Duravit D-Code 22411000002 | 2 850 грн. |
Біде підлогове Duravit D-code 56х36 см (22411000002) | 5 079 грн. |
Біде підлогове 38.5х36х56см DURAVIT D-code 22411000002 біле (57621) | 7 336 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →