від 3 694 грн.унітаз-компакт, злив: горизонтальний, половинний, підведення: бокове, нижнє, мікроліфт, чаша лійкоподібна, прямокутна (скошені кути), матеріал санфарфор
від 2 230 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 360 мм
від 10 300 грн.підвісний, підведення: прихований, випуск: горизонтальний, матеріал: санфарфор, в комплекті: зливний механізм
від 8 946 грн.унітаз-компакт, злив: універсальний, половинний, підведення: бокове, нижнє, мікроліфт, чаша лійкоподібна, прямокутна (скошені кути), матеріал санфарфор
від 1 299 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 600 мм
від 4 880 грн.унітаз, злив: горизонтальний, чаша лійкоподібна, прямокутна (скошені кути), матеріал санфарфор
від 9 214 грн.підвісний, на тумбу, врізний в стільницю, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 650 мм
від 2 429 грн.унітаз, злив: горизонтальний, чаша лійкоподібна, матеріал санфарфор
від 3 200 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 600 мм
від 6 079 грн.унітаз, підвісний, злив: горизонтальний, чаша лійкоподібна, прямокутна (скошені кути), матеріал санфарфор
від 4 124 грн.врізний в стільницю, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 545 мм