Змішувач KRONER Bidet-C082 CV031550
Фото 7 |
KRONER Bidet-C082 CV031550 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Bidet-C082 CV031550
Усі ціни 14 →Гігієнічний душ Kroner KRP Bidet - C082 хром CV031550 | 1 764 грн. |
Змішувач із гігієнічним душем Kroner KRP Bidet - C082 (CV031550) CV031550 | 1 764 грн. |
Kroner Kroner KRP Bidet - C082 | 1 764 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу KRONER KRP Bidet C082 прихованого монтажу х | 1 764 грн. |
Смеситель с гигиеническим душем Kroner KRP Bidet - C082 197605 | 1 764 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →