Душова кабіна Dusel DL197HB 100x100
Фото 4 |
Dusel DL197HB 100x100 90x90100x100 |
|
Алюмінієвий профіль. Дверна ручка з алюмінієвого сплаву.
Додатково може комплектуватися піддоном. Виробник рекомендує піддон Dusel D402.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel DL197HB 100x100
Усі ціни 14 →Душова кабіна Dusel 100x100 (Профіль - хром, скло - прозоре) DL197H 519711 | 17 860 грн. |
Душова кабіна DUSEL DL197HB Black Matt 100x100x190 d-519712 | 19 000 грн. |
Dusel Dusel DL197H Chrome 1000x1000x1900 | 17 860 грн. |
Душова кабіна DUSEL DL197H 1000x1000x1900 / CHROME (Dusel-132) | 17 860 грн. |
Душова кабіна Dusel DL197H Chrome 1000x1000x1900 | 18 800 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Dusel DL197HB
Ціни на Dusel DL197HB |
---|---|---|---|---|
Dusel DL197HB 90x90 | від 15 580 грн. | 12 пропозицій | ||
Dusel DL197HB 100x100 | від 17 860 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →