Душова кабіна Dusel EF-182B 90x90
Відео 1Фото 12 |
Dusel EF-182B 90x90 90x90100x100 |
|
Дверні ручки з нержавіючої сталі
Додатково може комплектуватися піддоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel EF-182B 90x90
Усі ціни 8 →Душова кабіна DUSEL EF-182B Black Matt 90х90х190 d-518291 | 14 630 грн. |
Dusel Dusel EF-182B Black Matt 90x90 | 14 630 грн. |
Душова кабіна DUSEL EF-182B 90x90 / BLACK MATT (Dusel-250) | 14 630 грн. |
Душевая кабина DUSEL EF-182B Black Matt 90х90х190 EF-182B-90 | 14 630 грн. |
Душова кабіна DUSEL EF-182B Black Matt 90х90х190 EF-182B-90 | 14 630 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Dusel EF-182B
Ціни на Dusel EF-182B |
---|---|---|---|---|
Dusel EF-182B 90x90 | від 13 460 грн. | 8 пропозицій | ||
Dusel EF-182B 100x100 | від 15 390 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →