Душова кабіна Dusel DL198+DL196 100x100
Фото 3 |
Dusel DL198+DL196 100x100 90x90100x100 |
|
Алюмінієвий профіль. Дверна ручка з алюмінієвого сплаву.
Додатково може комплектуватися піддоном. Виробник рекомендує піддон Dusel D102.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel DL198+DL196 100x100
Усі ціни 8 →Душова кабіна DUSEL DL198B+DL196B Black Matt 100x100x190 d-519812 | 21 660 грн. |
Dusel Dusel DL198+DL196 Chrome 1000x1000x1900 | 21 090 грн. |
Душевая кабина DUSEL DL198B+DL196B Black Matt 100x100x190 DL198BDL196B-100 | 21 660 грн. |
Душова кабіна DUSEL DL198B+DL196B Black Matt 100x100x190 DL198BDL196B-100 | 21 660 грн. |
Душевая кабина Dusel DL198+DL196 Chrome 1000x1000x1900 Dusel-138 | 19 403 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Dusel DL198+DL196
Ціни на Dusel DL198+DL196 |
---|---|---|---|---|
Dusel DL198+DL196 90x90 | від 18 529 грн. | 13 пропозицій | ||
Dusel DL198+DL196 100x100 | від 19 403 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →