Дриль-шурупокрут Vitals AU 12/2KP (181683)
Фото 9 |
Vitals AU 12/2KP |
|
Дриль-шурупокрут універсального призначення. Інструмент призначений для виконання простих робіт у побуті. Він оснащений двошвидкісним редуктором: перша швидкість (до 400 об/хв) призначена для роботи з кріпленням, друга (до 1400 об/хв) – для свердління. На першій швидкості крутний момент досягає 25 Нм (є кільце для регулювання зусилля затягування). Розміри патрона дозволяють використовувати оснастку з хвостовиками діаметром до 10 мм. У корпусі вбудований світлодіод для освітлення робочої зони. Шурупокрут Vitals AU 12/2KP відрізняється багатою комплектацією. Він поставляється разом із пластиковим кейсом, двома акумуляторними батареями (кожна має ємність 1.5 Агод), зарядним пристроєм та набором оснащення, що включає біти та свердла (по 6 шт.), а також тримач для біт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Купити Vitals AU 12/2KP
Усі ціни 12 →Дриль-шурупокрут акумуляторний Vitals AU 12/2KP 181683 | 1 974 грн. |
Шурупокрут-дриль акумуляторний 12в 90Вт 0-1400об.хв. au 12/2kp ТМVitals | 1 970 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Vitals AU 12/2KP 181683 | 1 974 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторний Vitals AU 12/2KP (4-56-181683) | 2 165 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Vitals AU 12/2KP | 1 921 грн. |
Краще взяти 18В лінійку. Це обрубок, весь акумуляторний інструмент 18В. Комплектація та ціна Нечітке перемикання швидкості. Нема універсальності. Підтримка виробника марна. Гарантійного талону в шурику не було. Алло дали свій у вигляді чека, СЦ сказав некоректно заповнений. Загалом гарантія лише на папері Маленькая сосна: користуюся Vitals AU 12/2KP менше місяця |