ДБЖ EAST AT-UPS2000RT/2-RACK 2000 ВА
Фото 8 |
EAST AT-UPS2000RT/2-RACK 2000 ВА 2000 ВА3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EAST AT-UPS2000RT/2-RACK 2000 ВА
Лінійно-інтерактивне ДБЖ East AT-UPS2000RT/2-RACK | 33 943 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ East AT-UPS2000RT/2-RACK | 33 933 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП East AT-UPS2000RT/2-RACK | 33 939 грн. |
Модификації EAST AT-UPS2000RT/2-RACK
Ціни на EAST AT-UPS2000RT/2-RACK |
---|---|---|---|---|
EAST AT-UPS2000RT/2-RACK 2000 ВА | від 33 933 грн. | 3 пропозиції | ||
EAST AT-UPS3000RT/2-RACK 3000 ВА | від 44 442 грн. | 3 пропозиції |