ДБЖ EAST AT-UPS3000/2-LCD 3000 ВА
Фото 5 |
EAST AT-UPS3000/2-LCD 3000 ВА 2000 ВА3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EAST AT-UPS3000/2-LCD 3000 ВА
Лінійно-інтерактивне ДБЖ East AT-UPS3000/2-LCD | 34 803 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП East AT-UPS3000/2-LCD | 34 386 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ East AT-UPS3000/2-LCD | 34 380 грн. |
Модификації EAST AT-UPS3000/2-LCD
Ціни на EAST AT-UPS3000/2-LCD |
---|---|---|---|---|
EAST AT-UPS2000/2-LCD 2000 ВА | від 29 269 грн. | 6 пропозицій | ||
EAST AT-UPS3000/2-LCD 3000 ВА | від 34 380 грн. | 3 пропозиції |