Електрочайник ECG Forza 8000 1200 Вт 1 л чорний
Фото 12 |
ECG Forza 8000 |
|
Просунутий електрочайник з незвичайним та стильним дизайном, представлений на ринку компанією ECG у 2023 році та позиціонований у верхній ціновий діапазон. У цій моделі використовується подовжений носик із витонченим перетином. Вилив цього типу створює рівномірний і стабільний струмінь. Ергономічна ручка дозволяє тонко контролювати силу напору. Електрочайник ECG Forza 8000 розроблений з урахуванням вимог та запитів професійних баристів.
Пристрій стане подарунком і для ентузіастів, які здатні тонко оцінити всю вишуканість і глибину смаку елітних сортів чаю і кави. Чайник забезпечений збільшеною платформою, яка крім конектора Strix і шнура струмоведу додатково оснащується кнопковим блоком управління і унікальним LED-екраном округлої форми. Є підтримка тонкого налаштування температурного режиму від 40 до 100 °C. З системою Keep Warm нагрівач автоматично підігріватиме воду при охолодженні колби. Активність автопідігріву – аж до 2 годин. Корпус електрочайника створений за принципом термоса з подвійною стінкою. Для кришки передбачена повністю знімна конструкція. Заправний обсяг колби становить 1 л, нагрівання здійснюється з потужністю 1200 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECG.
Купити ECG Forza 8000 1200 Вт 1 л чорний
Усі ціни 8 →Електрочайник ECG Forza 8000 Pour over Nero | 3 399 грн. |
Електрочайник ECG Forza 8000 Pour Over Nero | 2 556 грн. |
Електричний чайник 1.0л ECG Forza 8000 Pour over Nero | 2 935 грн. |
Чайник ECG Forza 8000 Pour over Nero | 2 882 грн. |
ECG Forza 8000 Pour over Nero Forza8000PouroverNero | 3 399 грн. |