Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Електрочайники   /   ECG

Електрочайник ECG RK 1799 2200 Вт 1.7 л

Фото - Електрочайник ECG RK 1799 2200 Вт 1.7 л
Фото 13
ECG RK 1799
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
1.7 л
Споживана потужність
2200 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
немає
Терморегулятор
Регулювання температури
40, 70, 80, 90 °C
Підтримка t° (чайник)
Термометр
Відкривання кришки кнопкою
Звуковий сигнал закипання
Подвійні стінки
Дисплей
Контролер
Strix
Підсвічування
Матеріал
пластик
Довжина кабелю
0.75 м
Джерело живлення
230 В
Габарити
21.5х18.2х25.3 см
Вага
2.1 кг
Офіційний сайт
ecg-electro.eu
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2024

Модель зразка 2024 року випуску, яка поєднує стильний дизайн, розширений функціонал і зручність експлуатації. Завдяки місткому об'єму 1.7 літра та високій потужності 2200 Вт, електрочайник ECG RK 1799 забезпечує досить високу швидкість нагріву води, завдяки чому може послужити відмінним вибором як для домашнього, так і для офісного використання. Однією з головних переваг моделі є вбудований терморегулятор з можливістю вибору температури – 40, 70, 80 та 90 °C.

Це особливо зручно для приготування різних видів чаю, дитячого харчування та кави, де потрібен певний температурний режим. Функція підтримки температури дозволяє зберігати воду теплою протягом тривалого часу, що робить чайник ще зручнішим у використанні. Подвійні стінки корпусу забезпечують термоізоляцію, завдяки чому зовнішній пластик залишається прохолодним, а вода всередині зберігає довше тепло.

Це не лише підвищує безпеку, а й знижує енергоспоживання. Вбудоване підсвічування додає пристрою стильний зовнішній вигляд і полегшує контроль за процесом нагрівання. Також модель оснащена прихованим нагрівальним елементом з нержавіючої сталі, що запобігає утворенню накипу та полегшує догляд за приладом. Інтуїтивно зрозуміле керування з дисплеєм робить використання чайника простим та зручним. Надійний контролер Strix гарантує довговічність роботи та захист від перегріву. Система відкриття кришки натисканням кнопки забезпечує комфорт при наповненні чайника, а зручна конструкція корпусу з конічною формою робить модель стильним доповненням для будь-якої кухні.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECG.
Як вибрати електрочайникГоловні критерії вибору та рекомендації щодо пошуку кращого електрочайника

Купити ECG RK 1799 2200 Вт 1.7 л

Усі ціни 29 →

Електрочайник ECG RK 1799 Smart White

+ 45 балів ITbox, Тип - звичайний, об'єм - 1.7 л, 2200 Вт, матеріал корпусу - нержавіюча сталь, Фільтр від накипу - незнімний... ще, Кришка - незнімна, білий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 686 грн.

Електрочайник Ecg Rk 1799 Smart White

Потужність, Вт: 2200 / Об'єм, л: 1.7 / Тип нагрівального елементу: дисковый (скрытый) / Покриття нагрівального елементу (мате... щеріал): нержaвеющaя стaль / Матеріал корпусу: нержaвеющaя стaль / Колір: белый
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
1 682 грн.

Електрочайник Ecg Rk 1799 Smart White

Потужність, Вт: 2200 / Об'єм, л: 1.7 / Тип нагрівального елементу: дисковый (скрытый) / Покриття нагрівального елементу (мате... щеріал): нержaвеющaя стaль / Матеріал корпусу: нержaвеющaя стaль / Колір: белый
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 699 грн.

Електрочайник ECG RK 1799 Smart White

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись

Електрочайник ECG RK 1799 Smart Black

Виробник - ECG;Потужність - 1501-2200;Загальний об'єм - від 1,6 до 2 л;Матеріал корпуса - метал+пластик;Колір - чорний;Особли... щевості - терморегулятор;Дисплей - є;Об `єм - 1,7;Потужність - 2200;Відсік для зберігання шнура живлення - є ;Вага - 2,01;Додатково - Прихований нагрівальний елемент, Елегантні дерев'яні компоненти, Поворотна основа на 360° з можливістю втягування кабелю, Світлова індикація роботи, Автоматичне вимкнення, Сенсорний дисплей кольоровий;Розміри - 215x182x253 мм;Регулювання температури - Для приготування дитячої суміші (40 ° C), білого чаю (70 ° C), зеленого чаю (80 ° C) та кави (90 ° C);
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 345 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на ECG RK 1799 2200 Вт 1.7 л

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна